www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Czarna Łąka, Poland, 3-5B Południowy-zachód

Nie tak znowu zimno...
Z Czerwonego Morza do Czarnego bezdroża
Za oknem deszcz i jakieś 10*C, drzewa nie wyraźnie się kiwały, ale zmotywowany przez Przemka zapakowałem Sowę i sprzęt do pojazdu i pogoniliśmy na Czarną. Na miejscu zastaliśmy kółko różańcowe, debatujące o niczym. Przed 13:00 zaczęło wiać i przed drugą wszyscy się zwodowali. Wiatr oscylował między 3-4B z południowego-zachodu. W ruch poszły 5.8 i im podobne. Ezzy Town nie zawiodło, koniec sezonu a na wodzie już połowa żagli to Ezzy na 2005. Trochę David Ezzy je pozmieniał, ale jaki to ma efekt na całokształt pływania pozostawię do oceny innym - wolę pływać niż rozkminiać.

Pierwszy ślizg po prawie trzech tygodniach pływania, kiedy ostatnie pływanie odbywało się przy 30* w short'ach było trochę dziwne - cały zestaw tak miękko sunął po wodzie, w sumie nie było czuć wiatru a sunęło się dość dobrze - może to te nowe żagle:)

Wiatr rozkręcał się momentami do 5B, także dawało się trochę popływać. Razem z Przemkiem pofikaliśmy odrobinę, dzikus próbował Speed loop'ika.

Ogólnie nie taki diabeł straszny jak go malują, w sensie temperatura. Poza rękoma które i tak po pewnym czasie przyzwyczaiły się do zimna, to temperatura wciąż pozwala popływać. Tak więc sezon się JESZCZE NIE SKOŃCZYŁ, przynajmniej dla mnie.

Poza Suffką na aparacie szalał również KMruk >> http://www.czarnalaka.powerweb.pl/Galerie/czarna10_04

ps. A wszystkie leszcze pokroju Maćka i KK niech żałują że kisili ogórasa w domu pod pierzynką!!:)17 października '04


Autor zdjęć - Suffka18 października 2004 (15:45:03) - KP (KP at lisboa dot pt), napisał/a :
zagle ladne tylko dlaczego dostales egzemplaz w kolorze kupy?? ;-))) dzis nawala w lizbonie na maksa, ale walcze z katarem i szkola...jutro juz nie odpuszczam i jade do costa caparica walczyc z fala....


18 października 2004 (17:24:14) - bogo (sam dot jestes at kupa dot com), napisał/a :
jaka kupa, to kolory moro teraz moge urzadzac akcje desantowe na poziomie.


19 października 2004 (12:27:28) - KK, napisał/a :
Chciałbym zdementoweć plotkę, iż siedziałem w niedzielę w domu i kisiłem ogóra. Spędziłem dwa dni na poligonie drawskim, latając z kolezkami na maszynkach. I porównując wasze zdjecia z moimi to mam wrażenie ze kto inny kisił ogóra w niedziele. Nie zmienia to faktu, że jakbym był w Szczecinie to i tak bym nie plywal. Wyjaśnimy sobie reszte w piatek.19 października 2004 (13:04:54) - bogo (ogory at kiszonka dot com), napisał/a :
>Nie zmienia to faktu, że jakbym był w Szczecinie to i tak bym nie plywal

czyli nie zmienia to fakty ze bys kisij ogorasa w cieplym domku:))


19 października 2004 (16:40:43) - KK, napisał/a :
>czyli nie zmienia to fakty ze bys kisij ogorasa w cieplym domku:))

Drogi Kolego!
Po pierwsze nie napisałem nic o kiszeniu ogurasów w domu, a po drugie to chcialem Cie prosic o odstawienie juz odzyweczki "MONSTER MASS", gdyz dalsze jedzenie tej chemii moze doprowadzic Cie do wizyty na szczekowym i wtedy ty bedziesz kisił ogurasa pod pierzynka!


19 października 2004 (18:28:26) - bogo (jazda dot na at mase dot com), napisał/a :
>odstawienie juz odzyweczki "MONSTER MASS",

spoko spoko teraz przsiadlem sie na cos duzo lepszego i mocniejszego w skladzie - Kaszka BoboVita Mleczno-Przenna smak bananowy (od 12 miesiaca) pelen wypas. Ma jeszcze wiecej weglowodanow i bialka niz odzywa. Teraz juz wiem czemu te male dzieci obecnie to takie mutanty:))


19 października 2004 (18:38:38) - KP (KP at lisboa dot pt), napisał/a :
a ja poplywalem dzis na fali i obylo sie bez prali ;-)))

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl