www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Warszów, Poland, 3-6B Wschód, północny-wschód

Two days chillout

Dwa piękne dni trafiły nam się nad morzem, w Świnoujściu. W czwartek zaraz po zajęciach zaatakowałem razem z Mackiem nad morze, dotarliśmy po 14:00, na miejscu już ekipa dusiła falki - Baks, Kolna i Piotrek.

Wschód do północnego-wschodu 4-6B, pięknie wchodząca falka i żagle 4.7-5.5 oraz nie mógłbym zapomnieć o małych deskach:).

Jazda była do około 19:00, lekko skatowani ruszyliśmy na Międzyzdroje, aby wychaczyć jakiś nocleg bo na piątek równie dobra zabawa się zapowiadała.

Lokal w Międzyzdrojach zapodaliśmy na poziome, troszkę poszwendaliśmy się po pustych ulicach i ruszyliśmy w kimke.

Piątek od samego rana piękny - słoneczko za oknem, szwedzki stolik, który zamieniliśmy w pusty stolik. Przed 10:00 byliśmy już na spocie w Świnoujściu again. Wiatr wzdłuż brzegu 3-4B. W ruch poszły duże żagle czyli w moim przypadku 5.8 - największy żagiel na ten sezon.

Falka była mała, wiatr nie równy więc do 14:00 była ściema, do tego czasu cała ekipa (około 10 osób) skompletowała się. Po drugiej wiatr zaczął skręcać na północy-wschód, fala urosła do zacnych rozmiarów i zaczęło się katowanie, choć nie było to to co wczoraj. Na wodzie siedzieliśmy do 18:00.

Z ciekawszych newsów, legendarny Pałka robił parę mniej lub bardziej udanych podejść do back-loop'ika (jestem świadkiem). Poza tym w drodze powrotnej zostaliśmy ukarani dwom wypadkami czytaj korkami, które w sumie wydłużyły podróż do domu o jakieś 2h. Pierwsza akcja to maluch z motocyklistą w dupie, a druga to tir co myślał że on też może być ciuchcią i na tory się pchał.

Finał finałów te dwa piękne dni otwierają historię morskich opowieści w sezonie 2004.30 kwietnia '04Autor zdjęć - Ola, Bogo i Przemek


_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl