www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Pobierowo, Poland, 5-7B Północny-zachód

Wypasik w środku tygodnia!

Lekko grzybiarska prognoza trafiła się nam w środę więc pobudkę zaliczyłem o 6:30 i 7:00 cisnąłem już w kierunku morza. Na wybrzeżu grasował już Rudy który zrobił zwiad terytorialny od Międzywodzia po Warszów. Finalnie skończyliśmy w Pobierowie, gdzie byłą konkretna fala i on-shore’owe warunki.

Wyskoczyłem na 4.2 i 84L Tabou Pocket Wale, która dostaliśmy do testów na Sieplywa.pl. Okazał się to idealny zestaw na ten dzień. Większy litraż w desce dawał mi łatwość wchodzenia w ślizg, a mały żagiel doskonałą manewrowość na fali.

Warunki był nie najłatwiejsze, dawały w kość momentami jak wpadło się w pralę. Raz przeciągnęło mnie dupą po dnie że myślałem że ze sprzętu zostaną wióry. Na początku miałem problem z wyczuciem fali do jazdy przy tym wietrze do brzegu bo przy cut back’ach brakowało mi wiatru momentami. Ogólnie zaliczyłem perfekcyjną sesyjkę od 9:00 do 13:00.

Rudy nie popływał za dużo bo musiał zawinąć zabawki po 11:00 aby ogarnąć swoją familię w Międzywodziu. Poza tym na spot dobił Mruczek z Żukiem – dzięki nim mam jakieś fotki z pływania :)

W tym samym czasie w Miedzykach śmigali kite’ciarze i Klona wytestował obie strony mola. Najpierw pływał na lewo od mola i warunki były średnia, następnie spłyną na prawo od mola i zaliczył pływanie w wyczesanych warunach tak jak to miało miejsce w ostatnią niedziele. Wniosek z tego że prawa strona wydaje lepszą falkę. Jak to Klona określił „po lewej było bajoro, a po prawej konkretny wave’ik”.

W czwartek jeden dzień przerwy i od piątku znowu jazda, do niedzieli codziennie wiatr. Doskonałe lato mamy w tym roku - tak wietrznego lipca dawno nie pamiętam.

Na koniec chciałem Was poinformować o jakże to szczęśliwym wydarzeniu w życiu Tomiego i Martyny - mianowicie będzie ślub w sierpniu. To się wpakowałeś Tomi :) żartuje!ps.Najnowsze pytanie z serii 100 pytań ciekawskich turystów - pan w Pobierowie spojrzał na tył mojego busa i się pyta "a pan tu wypożyczalnie prowadzi".25 lipca '07

Autor zdjęć - Bogo, Żuk i Pan Redaktor K.M.25 lipca 2007 (22:22:54) - Bogo (bogo at sieplywa dot pl), napisał/a :
Zapomnialem dodać że jutro (czwartek 26.07) o 11:00 na deptaku Bogusława w Szczecinie odbędzie konferencja prasowa związana z zawodami Sea and Sky Festival jakie odbeda się w Miedzyzdrojach pod koniec sierpnia.
http://www.sieplywa.pl/siewie.php?id=1727


26 lipca 2007 (03:02:09) - seba, napisał/a :
a ja pamiętam taki lipiec-lipiec '96


_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl