www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome


Ostatnie info z Tarify


Przedostatniego dnia wyjazdu udaliśmy się do Getares - spot po stronie Morza Śródziemnego. Wiało tam o jakieś 10kts słabiej niż w Tarifie czyli około 15-18 węzłów. Postawiliśmy w górę latawki 12m i na wodę. Mimo dużego przyboju jaki jest na tym spocie dawaliśmy z Gustawem radę. Czasem zabrało nam dechę lub inna tego typu akcja ale stały progres w opanowywania La comety był widoczny. Żeby nie było za pięknie po południu targnęło mnie lekko po plaży i przywaliłem kostką w kamień, poszedłem dalej pływać zbytnio się tym nie przejmując - wieczorem kostka była już wielka i utrudniała chodzenie.

Robercik w tym samym czasie orał w Canios de Meca na 3.7 razem z Marcinem. Wieczorem wykonaliśmy maksymalne odpięcie w związku z tym że był to piątek oraz nasza ostatnia nocka w raju - dużo się działo.

W sobotę jeszcze tylko Klona z Mariem zapodali krótką sesyjkę na wydmach na 7m latawkach. Mario miał taki power że w zenicie ciągnęło do w górę - szczęśliwie Klona uratował go, chwytając za nogę :)

O 14:00 powolnym lotem uderzyliśmy w kierunku Malagi aby o 18:15 zadekować się w samolocie. O północy byliśmy w Szczecinie lekko spompowani trip’em.

W niedziele zapodaliśmy kurs na Czarną zobaczyć jak tam chłopaki dają radę w naszym polarnym klimacie. Ponoć od początku miesiąca wieje codziennie słabiej lub mocniej tylko żeby temperatura byłą bardziej przyjazna.

Zobaczcie pozostałe raporty z Tarify : pierwszy i drugi.


13 listopada '06


Autor zdjęć - Marcin Krakowiak13 listopada 2006 (13:43:16) - Pawel (gielniacz at poczta dot onet dot pl), napisał/a :
Gutek, aż tak zmęczony tripem nie był - balował w sobotę razem ze mną do 4 rano, kiedy już odpadłem do domciu a on jeszcze dawał rady :).


13 listopada 2006 (18:23:49) - Bogo, napisał/a :
Widocznie mial ukryte zapasy pulpo w jego torbie bez dnia. Podladowal sie i ruszyl w tango.

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl